EERDSE BILJARTKAMPIOENSCHAPPEN LIBRE 2022


Van maandag 14 tot en met zaterdag 26 november vond in De Brink in Eerde het

36e Eerdse biljartkampioenschap libre plaats. De uitslagen kunt u hier terugvinden.



Maandag 14 nov 2022






Groepswedstrijden





groep

spelers


uitslag

beurten

punten

5

Gijs Stapelbroek

Hans Kemps

25-44


0-2

7

Jan vd Berg

Rien vd Pas

46-30


2-0

15

Toon Gevers

Stephan Zenden

50-18


2-0

14

Harrie vd Laar

Henk vd Boom

35-19


2-0

16

Johan vd Tillaart

Antoon v Uden

33-33


0-2

3

Antoon vd Burgt

Willy v Zutphen

38-35


0-2

11

Peter Verkuijlen

Ad vd Laar

75-12


2-0

11

Marcel v Kronenburg

Henk Zegers

26-35


0-2

13

Will vd Eerden

Jan v Erp

38-47


0-2

10

Ad Tibosch

Twan vd Heijden

30-40


2-0

14

Hans d Koning

Frans vd Bergh

150-41


2-0

12

Toon Verbruggen

Niels v Dommelen

82-50


0-2








Dinsdag 15 nov 2022





1

Jacques vd Heijden

Martien v Heeswijk

67-44

30

0-2

6

John Broks

Mari Leyten

53-22

25

2-0

11

Marcel v Kronenburg

Ad vd Laar

47-22

30

2-0

12

Eppo Ebbenn

Mart vd Boogaard

47-21

23

2-0

16

Wim vd Sanden

Johan vd Tillaart

42-35

24

0-2

9

Jan v Dijk

Cor vd Burgt

50-29

35

2-0

9

Toon vd Oever

Henk v Eerdt

45-41

34

0-2

8

Martien Verbruggen

Frank Schepers

87-47

35

2-0

15

Stephan Zenden

Corné Braken

14-19

35

0-2

7

Martien Verhagen

Rien vd Pas

61-47

24

0-2

11

Peter Verkuijlen

Henk Zegers

75-29

27

2-0

4

Henk vd Burgt

Gerdien Brekelmans

35-31

33

0-2








Woensdag 16 nov 2022





15

Hans v Erp

Stephan Zenden

78-22

35

2-0

4

Bert d Greef

Henk vd Burgt

27-65

26

0-2

2

Toon Schouten

Jan Vissers

18-34

35

0-2

16

Ad Verkuijlen

Wim vd Sanden

75-44

32

2-0

13

Jan v Erp

Ad Geboers

47-36

25

2-0

5

Henk Groettsch

Martien vd Heijden

62-19

34

2-0

10

Harry Aarts

Twan vd heijden

75-34

29

2-0

14

Frans vd Bergh

Henk vd Boom

45-34

35

0-2

4

Gerdien Brekelmans

Henk Biemans

31-16

16

2-0

15

Hans v Erp

Toon Gevers

48-18

35

2-0

6

Harrie vd Rijt

John Broks

70-37

21

2-0

12

Toon Verbruggen

Eppo Ebbenn

70-47

28

0-2








Donderdag 17 nov 2022





1

Martien v Heeswijk

Jan v Kessel

25-27

35

0-2

5

Gijs Stapelbroek

Martien vd Heijden

80-25

35

2-0

8

Martien Verbruggen

Jan de Wilt

90-17

23

2-0

8

Cor Verberk

Frank Schepers

45-53

29

0-2

3

Willy Zutphen

Toon Verhoeven

27-31

30

0-2

13

Wim Gevers

Jan v Erp

65-42

22

2-0

13

Ad Geboers

Wim Gevers

50-55

30

2-0

4

Henk vd Burgt

Henk Biemans

53-31

28

0-2

9

Cor vd Burgt

Henk v Eerdt

38-30

31

2-0

6

Harrie vd Rijt

Henk v Stiphout

70-18

26

2-0

10

Harry Aarts

Martijn vd Rijt

67-50

28

0-2

15

Hans v Erp

Corné Braken

75-29

33

0-2








Vrijdag 18 nov 2022





12

Eppo Ebbenn

Niels van Dommelen

47-37

32

2-0

13

Will van der Eerden

Ad Geboers

26-50

25

0-2

3

Peter Gevers

Willy Zutphen

59-22

27

2-0

16

Ad Verkuijlen

Johan vd Tillaart

75-32

32

2-0

5

Hans Kemps

Martien vd Heijden

41-25

33

0-2

6

Harrie vd Rijt

Mari Leyten

63-26

35

2-0

14

Hand d Koning

Harrie vd Laar

150-26

35

2-0

2

Jan Zegers

Jan Vissers

47-25

35

2-0

2

Toon Schouten

Bert v Son

30-33

28

0-2

5

Gijs Stapelbroek

Henk Goettsch

39-62

26

0-2

8

Martien Verbruggen

Cor Verberk

76-56

35

0-2








Maandag 21 nov 2022





7

Toon v Houtum

Jan vd Berg

44-38

32

2-0

10

Twan vd Heijden

Marijn vd Rijt

48-50

33

0-2

15

Corné Braken

Toon Gevers

24-44

35

0-2

13

Will vd Eerden

Wim Gevers

32-65

20

0-2

8

Frans Schepers

Jan d Wilt

50-29

20

0-2

3

Toon Verhoeven

Antoon vd Burgt

24-27

35

2-0

11

Marcel v Kronenburg

Peter Verkuijlen

29-75

29

0-2

12

Toon Verbruggen

Mart vd Boorgaard

95-38

26

0-2

5

Henk Goettsch

Hans Kemps

48-44

25

0-2

6

Henk v Stiphout

Mari Leyten

38-23

34

2-0

2

Jan Zegers

Bert v Son

50-31

35

0-2

14

Frans vd Bergh

Harrie vd Laar

26-35

26

0-2

7

Toon v Houtum

Martien Verhagen

39-80

31

0-2

3

Peter Gevers

Antoon vd Burgt

59-34

27

2-0








Dinsdag 22 nov 2022





11

Ad vd Laar

Henk Zegers

14-35

17

0-2

9

Jan v Dijk

Henk v Eerdt

56-30

32

2-0

9

Toon vd Oever

Cor vd Burgt

43-28

23

0-2

4

Bert d Greef

Gerdien Brekelmans

38-31

28

0-2

2

Jan Zegers

Toon Schouten

42-41

30

0-2

16

Wim vd Sanden

Antoon v Uden

57-25

25

2-0

1

Jacques vd Heijden

Jan v Kessel

70-18

27

2-0

1

Martien v Heeswijk

Toon v Kronenburg

39-29

32

0-2

3

Toon Verhoeven

Peter Gevers

31-56

30

2-0

9

Jan v Dijk

Toon vd Oever

31-47

28

0-2

10

Ad Tibosch

Martijn vd Rijt

33-47

31

2-0








Woensdag 23 nov 2022





7

Toon v Houtum

Rien vd Pas

44-29

26

2-0

6

John Broks

Henk v Stiphout

36-38

23

0-2

1

Toon v Kronenburg

Jacques vd Heijden

20-70

17

0-2

10

Harry Aarts

Ad Tibosch

61-33

30

0-2

2

Jan Vissers

Bert v Son

41-30

35

2-0

8

Cor Verberk

Jan d Wilt

35-25

35

0-2

16

Ad Verkuijlen

Antoon van Uden

57-33

20

0-2

1

Toon v Kronenburg

Jan v Kessel

16-35

27

0-2

4

Bert d Greef

Henk Biemans

34-14

35

2-0

12

Mart vd Boogaard

Niels v Dommelen

7-50

14

0-2

7

Martien Verhagen

Jan vd Berg

71-50

24

0-2

14

Hans d Koning

Henk vd Boom

150-16

25

2-0








Donderdag 24 nov 2022






1/16 Finale

(knock-out systeem)





Ad Tibosch

Bert v Son

28-33

36



Jan Vissers

Martijn vd Rijt

38-50

34



Toon Verhoeven

Henk Zegers

7-35

27


Gerdien Brekelmans

Niels v Dommelen

29-50

36



Henk Goettsch

Ad Geboers

62-44

31


Harry vd Rijt

Harrie vd Laar

65-35

31


Toon v Houtum

Toon Gevers

44-50

46



Martien Verbruggen

Ad Verkuijlen

79-75

33



Jan v Dijk

Jan v Kessel

56-27

36


Peter Verkuijlen

Peter Gevers

75-44

29



Eppo Ebbenn

Henk Biemans

47-13

26



Wim Gevers

Martien vd Heijden

65-23

34


Corné Braken

Jan vd Berg

23-50

30



Hans d Koning

Henk v Stiphout

115-38

26



Antoon v Uden

Frank Schepers

33-25

12


Jacques vd Heijden

Cor vd Burgt

70-34

36









Vrijdag 25 nov 2022






1/8 Finale

(knock-out systeem)





Jacques vd Heijden

Antoon v Uden

57-33

23



Martijn vd Rijt

Jan vd Berg

54-58 nv

29



Henk Zegers

Henk v Stiphout

35-28

28


Niels v Dommelen

Wim Gevers

48-65

35



Henk Goettsch

Eppo Ebbenn

29-47

28



Harrie vd Laar

Peter Verkuijlen

38-45

20


Bert v Son

Toon Gevers

23-50

34



Jan v Dijk

Ad Verkuijlen

30-75

28








1/4 Finale

(knock-out systeem)





Antoon v Uden

Ad Verkuijlen

33-47

23



Jan vd Berg

Toon Gevers

50-48

33


Henk Zegers

Harrie vd Laar

35-31

43



Wim Gevers

Eppo Ebbenn

65-45

37









Zaterdag 26 nov 2022






1/2 Finale

(knock-out systeem)





Antoon v Uden

Wim Gevers

33-17

14



Henk Zegers

Jan vd Berg

35-50

23








3/4e plaats





Wim Gevers

Henk Zegers

48-35

23









FINALE





Antoon v Uden

Jan vd Berg

33-34

12


Podium Eerdse Biljartkampioenschappen Libre 2022 (v.l.n.r).

Jan van de Berg (2e), Antoon van Uden (1e) en Henk Zegers (3e)