EERDSE DRIEBANDENKAMPIOENSCHAP 2022

Van 9 tot en met 20 mei vindt in café-zaal 't Hooghuys het 34e driebandenkampioenschap van Eerde plaats.

De uitslagen kunt u hier terugvinden.

       

                


POULEWEDSTRIJDEN

Maandag 9 mei 2022





klasse

spelers (caramboles)


beurten

uitslag

punten

C

Marianne Schepers 9

Piet Vogels 8

40

3-7

0-2

C

Toon Verhoeven 8

Albert Kraaij 10

40

4-5

1-1

C

Bert van Son 10

Gijs v.d. Boogaard 10

40

5-9

0-2

B

Marc Verkuijlen 13

Jan v.d. Sangen 14

35

13-13

2-0

A

Ad Verkuijlen 26

Peggy Verkuijlen 15

28

13-15

0-2

B

Jan Verhoeven 14

Mart v.d. Boogaard 12

29

7-12

0-2

C

Dik Versteeg 10

Gijs v.d. Vorstenbosch 10

40

9-4

2-0

B

Raymon Toelen 14

Henk Zegers 11

36

14-10

2-0

A

Jan van Dijk 17

Rob Verbruggen 38

36

13-38

0-2

A

Hans de Koning 27

Toon Verhagen 18

33

22-18

0-2








Dinsdag 10 mei 2022





A

Peggy Verkuijlen 15

Eppo Ebbenn 15

30

13-15

0-2

A

Mieke Schenkels 15

Gijs Stapelbroek 21

34

7-21

0-2

B

Marcel van Kronenburg 13

Jan van Erp 12

40

11-11

0-2

B

Alex van Hooft 14

Peter Gevers 14

18

14-5

2-0








Woensdag 11 mei 2022





C

Henk Biemans 9

Piet Vogels 8

40

6-4

2-0

C

Hannie Verkuijlen 9

Dik Versteeg 10

40

4-5

0-2

A

Jan van Dijk 17

Mari van Erp 21

15

6-21

0-2

B

Marc Verkuijlen 13

Martien van Heeswijk 12

30

7-12

0-2

B

Willy van Zutphen 12

Peter Gevers 14

32

8-14

0-2

B

Jan Verhoeven 14

John Broks 13

24

8-13

0-2

A

Hans de Koning 27

Hans van Erp 18

34

27-6

2-0

C

Christ Vroomans 8

Toon van Kronenburg 6

26

8-1

2-0

A

Toon Verhagen 18

Jan van Geffen 20

40

15-20

0-2

B

Mart v.d. Boogaard 12

Jan Dortmans 11

37

6-11

0-2








Donderdag 12 mei 2022





B

Ad van Uden 11

Jan v.d. Sangen 14

32

4-14

0-2

B

John Broks 13

Jan Dortmans 11

23

13-4

2-0

C

Piet Vogels 8

Jan v. Kessel 9

24

7-9

0-2

A

Peggy Verkuijlen 15

Harry Aarts 29

33

13-29

0-2

B

Alex van Hooft 14

Gerry v.d. Vorstenbosch 11

38

9-11

0-2

B

Gerry v.d. Vorstenbosch 11

Raymon Toelen 14

23

10-14

0-2

A

Jan van Dijk 17

Martin Verhagen 24

40

8-24

0-2

C

Christ Vroomans 8

Albert Kraaij 10

40

5-6

2-0








Vrijdag 13 mei 2022





C

Toon van Kronenburg 6

Albert Kraaij 10

39

6-6

2-0

C

Marianne Schepers 9

Henk Biemans 9

28

8-9

0-2

B

Willy van Zutphen 12

Alex van Hooft 14

40

11-12

2-0

B

Jan van Erp 12

Henk Zegers 11

40

11-7

2-0

B

Peter Gevers 14

Gerry v.d. Vorstenbosch 11

20

7-11

0-2

A

Hans de Koning 27

Jan van Geffen 20

20

9-20

0-2

A

Martin Verhagen 24

Mari van Erp 21

28

17-21

0-2

A

Ad Verkuijlen 26

Eppo Ebbenn 15

36

26-7

2-0








Zaterdag 14 mei 2022





C

Henk Biemans 9

Jan v. Kessel 9

21

2-9

0-2

B

Ad van Uden 11

Martien van Heeswijk 12

40

3-7

0-2

A

Huub v.d. Eerden 16

Gijs Stapelbroek 21

40

14-19

0-2

B

Mart v.d. Boogaard 12

John Broks 13

23

6-13

0-2

A

Eppo Ebbenn 15

Harry Aarts 29

40

15-13

2-0

C

Jos Zegers 9

Martien v.d. Ven 5

40

8-3

2-0

C

Christ Vroomans 8

Toon Verhoeven 8

21

2-8

0-2

A

Toon Verhagen 18

Hans van Erp 18

33

18-11

2-0

A

Rob Verbruggen 38

Martin Verhagen 24

34

38-16

2-0








Zondag 15 mei 2022





C

Toon Verhoeven 8

Toon van Kronenburg 6

40

6-4

2-0

B

Jan Verhoeven 14

Jan Dortmans 11

40

9-8

0-2

A

Jan van Geffen 20

Hans van Erp 18

31

20-16

2-0

A

Rob Verbruggen 38

Mari van Erp 21

38

38-15

2-0

B

Willy van Zutphen 12

Gerry v.d. Vorstenbosch 11

26

9-11

0-2

A

Huub v.d. Eerden 16

Hans van Schijndel 24

30

9-24

0-2

C

Bert van Son 10

Martien v.d. Ven 5

23

2-5

0-2








Maandag 16 mei 2022





C

Gijs v.d. Boogaard 10

Martien v.d. Ven 5

26

2-5

0-2

C

Bert van Son 10

Jos Zegers 9

29

10-5

2-0

B

Raymon Toelen 14

Jan van Erp 12

32

14-7

2-0

B

Marc Verkuijlen 13

Ad van Uden 11

26

13-5

2-0

C

Jos Zegers 9

Gijs v.d. Boogaard 10

27

9-9

2-0

C

Marianne Schepers 9

Jan v. Kessel 9

40

6-8

0-2

A

Hans van Schijndel 24

Gijs Stapelbroek 21

33

24-14

2-0

C

Hannie Verkuijlen 9

Gijs v.d. Vorstenbosch 10

36

9-5

2-0

A

Ad Verkuijlen 26

Harry Aarts 29

38

22-29

0-2

A

Mieke Schenkels 15

Huub v.d. Eerden 16

40

15-16

1-1








Dinsdag 17 mei 2022





B

Marcel van Kronenburg 13

Henk Zegers 11

35

13-10

2-0

A

Mieke Schenkels 15

Hans van Schijndel 24

32

15-17

2-0

B

Martien van Heeswijk 12

Jan v.d. Sangen 14

36

7-14

0-2








1/4 Finales 





C

Dik Versteeg 10

Piet Vogels 8

30

6-8


C

Toon Verhoeven 8

Martien v.d. Ven 5

34

5-5


C

Henk Biemans 9

Hannie Verkuijlen 9

18

9-6


C

Jos Zegers 9

Christ Vroomans 8

40

6-7









Woensdag 18 mei 2022

1/4 Finales





B

Raymon Toelen 14

Marc Verkuijlen 13

21

14-12


B

Gerry v.d. Vorstenbosch 11

Jan Dortmans 11

29

9-11


B

Jan v.d. Sangen 14

Jan van Erp 12

38

13-12


B

John Broks 13

Alex van Hooft 14

27

13-10








A

Rob Verbruggen 38

Toon Verhagen 18

24

38-12


A

Hans van Schijndel 24

Peggy Verkuijlen 15

40

19-15


A

Jan van Geffen 20

Mari van Erp 21

30

20-18


A

Harry Aarts 29

Gijs Stapelbroek 21

37

29-19









Donderdag 19 mei 2022

programma 1/2 Finales





C

Piet Vogels 8

Martien v.d. Ven 5




C

Henk Biemans 9

Christ Vroomans 8










B

Raymon Toelen 14

Jan Dortmans 11




B

Jan van Erp 12

John Broks 13










A

Rob Verbruggen 38

Peggy Verkuijlen 15




A

Jan van Geffen 20

Harry Aarts 29











Vrijdag 20 mei 2022

programma 3/4 Plaats





C






B






A













programma FINALES





C






B






A